Як столична поліція кришує будівельну мафію

Ми провели розслідування і з’ясували, що найняті рейдером тітушки тепер вартують біля університету щодня. Чорний позашляховик “Акура” курсує тут майже цілодобово. Від’їжджають лише коли ректорка покидає стіни університету, та прямують за нею.

Наші журналісти зафіксували, як посеред робочого дня на територію університету заїжджає слідчо-оперативна група. За ними – і відомий вже нам позашляховик “Акура” із двома кремезними чоловіками. Правоохоронці повідомили, що приїхали, бо отримали виклик на 102: хтось жаліється на безпорядки в університеті. Та дозволу зайти на приватну територію у охоронців університету вони не питали, вели себе зухвало – бродили по аудиторіям та переполошили студентів.

І на перевірку на правопорушення це зовсім не було схоже. Більше нагадувало розвідку боєм. Але для кого? Для рейдерів?

На місце одразу ж прибув адвокат Денис Ципін. Порушень порядку, звісно ж, правоохоронці не встановили. Коли наші журналісти попросили поліцейських перевірити “Акуру”, яка слідкує за ректоркою, оперативники зовсім втекли, обіцяючи прислати патруль. Одразу ж за ними поїхали і чоловіки на позашляховику.

Ми подзвонили на лінію 102 із таким же проханням. Але ніхто так і не приїхав.

Через кілька годин на робоче місце прибула ректорка університету. Одразу після її прибуття біля території ВИШу ми помітили рух кількох мінівенів. Ректорка викликала поліцію і знову написала заяву про незаконне стеження. Поліцейські знову пообіцяли прислати патруль для перевірки авто, знову втекли, і знову патрульна поліція не приїхала.

Ірина каже, що вже не пам’ятає, скільки таких заяв написала. Чисельні скарги в правоохоронні органи і виклики поліції ні до чого не призводять.

Нульова реакція поліції щодо тиску невідомими на Ірину Черевань та щодо спроби захопити будівлю університету наштовхують на сумні висновки. До того ж дивна узгодженість пересувань правоохоронців із невідомими на “Акурі” явно має свою комерційну закономірність. Усе виглядає так, ніби рейдери використовують копів для шпигунства. Влада нова, а порядки ті ж?

Слідкуйте за нашими матеріалами. Розслідування триває.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.