Український Лас-Вегас: коли чекати?

Ми тут поцікавились, що ж там із законопроектом про легалізацію азартних ігор, в якому стані, коли приймуть і як до цього відносяться звичайні українці.

Законопроект, підготовлений Кабміном, був зареєстрований ще в середині жовтня та поки проходить “сім кіл пекла”. Та як тільки його передали на розгляд Комітетів – відразу було зареєстровано ще 7 альтернативних законопроектів: 6 – від Слуги Народу і 1 – від Опоблоку. Майже всі законопроекти різняться між собою альтернативними даними щодо необхідності державного регулювання в сфері азартних ігор. Та лише Опоблок в особі Наталі Королевської виступає за “продовження дії заборони азартних ігор, посилення відповідальності та заходів боротьби з незаконним гральним бізнесом”, як зазначається у пояснювальній записці до законопроекту. Коротше, вони виступають за втрату мільйонів податків, які могли б сплачуватись у державний бюджет. Але хай воно залишається на совісті Королевської.

Думка громадян з приводу легалізації азартного бізнесу розділилась теж зовсім не порівну: в підтримку виступають лише 38% громадян. А ось проти – майже 50%. Мабуть, зайві 5-9 мільярдів гривень, які сплачуватимуть власники гральних залів у держбюджет, нікому не потрібні. Бо ж дороги, забезпечення шкіл та лікарень, виплати соціальної допомоги… воно якось само по собі має робитись. Держава ж велика і могутня. І влада хай працює. А звідки на те все брати кошти – не наша справа.

Однак, коли відбудеться голосування та які гарантії прийняття закону про легалізацію – не відомо. Жодних оцінок не дають і експерти.

А ви підтримуєте легалізацію азартних ігор? 

Обговорюємо тему тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.