Боротьба із рейдерством: коли виконаються обіцянки нової влади?

Десятки “чорних” нотаріусів свого часу “допомогли” сотням підприємств зазнати майнових та фінансових втрат на мільярди гривень, виконуючи замовлення рейдерів. Нова влада пообіцяла знайти і покарати винних. Більшість таких аферистів була просто позбавлена можливості вносити відомості у державні реєстри про майнові права. Проте, ніхто з них не отримав реального ув’язнення.

Так само наразі відбувається і зі столичним університетом ринкових відносин, який став жертвою відомого “чорного” реєстратора Прошкіна Олександра Васильовича. Минулого року навчальний заклад намагались віджати тітушки. А потім рейдери знайшли нотаріуса, який змінив власника будівлі університету. Та, як з’ясувалося, реєстраційні дії проводив не сам Прошкін, а Романчук Віталій Вікторович, використовуючи ключ під прізвищем Прошкін. Романчука засудили до 1 року умовного ув’язнення — лише за втручання в електронні системи. А ось обвинувачення по статтям про співучасть та заволодіння чужим майном — з нього зняли та виділили в окреме провадження, яким ніхто не займається. Доля ж Прошкіна, чиє ім’я фігурує у десятках афер – не відома, адже у розшуку його немає, а існування людини з такими ініціалами взагалі підпадає під сумнів. Цілком можливо, що Прошкін — привид у стінах самого Мінюсту.

А поки чиновники годують українців обіцянками, постраждалі від рейдерів розхльобують наслідки злочинної діяльності “прошкіних” самостійно. Зокрема, і Київський університет ринкових відносин, який наразі намагається повернути собі захоплені рейдерами приміщення.

А ви вірите, що злочинців покарають, а наслідки їх злочинів будуть усунуті?

Обговорюємо тему тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.