Як створити “чорний” прибутковий бізнес: поради від держлікслужби

Держлікслужба, яка здійснює ліцензування лікарських засобів, із закритими очима і видасть вам ліцензію, і зробить “правильну” перевірку, якщо у вас в наявності є сертифікат якості…який ви самі собі і надрукуєте.

Саме так нещодавно Держлікслужба здійснила перевірку основного на ринку виробника медичного кисню. Уже більше року громадські організації судяться із цим виробником — «Кріогенсервісом», адже кисень, за їх даними, який “Кріогенсервіс” постачає в лікарні — технічний, а не медичний. Комісія, яка здійснювала перевірку, лише попросила показати обладнання і документи. Як з’ясувалося під час чергового судового засідання, ані технічного нагляду за обладнанням, ані відбору самого кисню для дослідження — ніхто не робив.

Як ми писали раніше, ТОВ «Кріогенсервіс», яким володіє Защенков Сергій, має філіал в окупованому Російською Федерацією Криму та отримує прямі контракти із ВМС РФ. А стати лідером на ринку медичного кисню Защенков зміг завдяки конкурентній ціні, адже виробляти “медичний кисень” з бозна чого — набагато дешевше.

Обговорюємо тему тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.