Коломойський та Семенченко vs Ахметов: що відбувається з центренерго

Ще кілька тижнів тому в одному з найбільших енергогенеруючих підприємств України ПАТ Центренерго відбулись кадрові зміни в керівництві компанії. Проте нова адміністрація не може потрапити на свої робочі місця — в буквальному розумінні. То що ж там відбувається?

Насправді, призначене нове керівництво Урядом (ще за головування Гончарука), тісно пов’язують із монополістом в енергетичній сфері Ренатом Ахметовим. А ось колишня адміністрація, яка не пускає нову — належить до близького оточення Ігоря Коломойського. Усунення людей одного олігарха і призначення в “Центренерго” людей іншого — в нинішніх умовах дає чітке розуміння, хто керує енергетичною політикою країни.

А ось допомагає Коломойському “втриматися” в Центренерго, за неофіційними джерелами, колишній комбат батальйону “Донбас” та екс-нардеп Семен Семенченко. Свідки чергової “блокади” Семенченка стверджують, що поряд з офісом Центренерго, куди не може зайти нова адміністрація, час від часу бачать молодиків у військовій формі, неодноразово помічених разом з екс-комбатом під час різних акцій протесту в Києві.

Ми звернулися до Штабу Блокади, аби з’ясувати, в рамках якого “етапу” блокування торгівлі з окупантами наразі діє Семенченко та його люди.

Ми в telegram: https://t.me/vipzlo

Обговорюємо тему тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.