СПРАВА “ПЛАВЦЯ З ГІДРОПАРКУ”: ЩО ВИРІШИВ СУД

На “Плавця з Гідропарку”, який влаштував провокацію у столичному Гідропарку, поліцейськими  було складено адміністративний протокол за “порушення режиму карантину”. Подію висвітлювали всі ЗМІ, в мережі з’явилась численна кількість мемів, дехто обурювався вчинком “порушника”, дехто відверто насміхався над діями поліцейських, називаючи заборону займатись спортом на свіжому повітрі абсурдом.

Суд, розглядаючи справу “плавця” вказав, що під час складання адміністративного протоколу поліцейські допустили низку помилок. Зокрема, в протоколі не вказані ані свідки, ані поняті, що є обов’язковим. 

“На даному етапі не бачу можливості продовжувати розгляд, не отримавши належним чином оформлені документи”, — сказав суддя. 

Тож суд повернув поліції протокол та інші матеріали на “дооформлення”. Однак адвокат “плавця” заявляє, що в адміністративному судочинстві не передбачено “повернення матеріалів”.

Раніше ми писали, що Кабінет Міністрів України не є законодавчим органом. Тож громадяни не можуть жодним чином порушити закон, “порушуючи” постанову про обмеження, введені Кабміном на час карантину.

Читайте нас в Telegram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.