ПРОТЕСТИ МЕДИКІВ: ЩЕ ОДИН ДИРЕКТОР ЛІКАРНІ ОГОЛОСИВ ГОЛОДУВАННЯ

Директор Глухівської лікарні Сумської області оголосив голодування через недостатнє фінансування лікарні. Анатолій Кияшко, директор лікарні, записав відеозвернення, в якому висвітлив проблеми лікарні.

“Головною проблемою є недостатнє фінансування лікарні в необхідному обсязі. З Національною службою здоров’я не виходить укласти договір на фінансування лікарні через помилки в статистичних даних”, — заявив Кияшко.

Нагадаємо, нещодавно у Дніпрі директорка обласної реабілітаційної лікарні Інеса Шевченко оголосила голодування, протестуючи проти другого етапу медреформи. В результаті у Національній службі здоров’я запевнили, що лікарня отримає понад 12 мільйонів гривень. А минулого тижня медичний персонал однієї зі столичних лікарень вийшов на протест і відмовився працювати через низькі зарплати в умовах коронавірусу. 

Лікарі швидкої допомоги у Тернополі влаштували протест через те, що їм так і не виплатили обіцяні надбавки до зарплати за квітень.

Минулого тижня протести відбулися також у столичній психіатричній лікарні. Причина — теж низькі заробітні плати. Медичні працівники скаржились, що заробітна плата, отримана у квітні, виявилася навіть меншою, ніж за попередні місяці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.