ПОЛІЦІЯ ХИЗУЄТЬСЯ ЗГВАЛТУВАННЯМ: ЯК ПРАВООХОРОНЦІ ВИПРАВДОВУЮТЬСЯ ЗА НАСИЛЬСТВО

Українців сколихнула чергова шокуюча подія: поліцейські згвалтували молоду дівчину. В неділю стало відомо, що у Кагарлицькому відділку поліції двоє співробітників Нацполіції згвалтували 26-ти річну дівчину, яку вони викликали до відділку як свідка.

Заступник безсмертного міністра МВС Авакова Антон Геращенко заявив, що вони “блискуче” відреагували на ситуацію. Підозрюваних поліцейських Миколу Кузів та Сергія Сулиму затримали того ж дня та помістили в СІЗО.

“Вот так будет с каждым, кто, надев погоны и получив власть, нарушит Закон и совершит преступление”, — пише на своїй сторінці в facebook Антон Геращенко. 

При цьому, жодного слова про співчуття бідолашній дівчині. Жодного слова про те, чому хворі збоченці отримали право носити погони та бути представниками Закону. Жодного слова про те, що жінка не може почуватися захищеною в цій державі. Жодного страху щодо повторення подій у Врадіївці 2013 року, а за тим — протестів всеукраїнського масштабу. Проте, Геращенко не забув облизати задній прохід Арсену Борисовичу:

“Это как раз результат работы министра внутренних дел – полная нетерпимость к пыткам и насилию”, — підкреслив замміністр в прямому ефірі на 1+1.

Також Геращенко вважає, що ця жахлива подія — зовсім не привід для відставки Авакова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.