ТЕРОР АВАКОВА: МАСОВІ ОБШУКИ В БРОВАРАХ

Після гучного скандалу зі стріляниною в Броварах, де банди вирішували комерційні спори за допомогою вогнепальної зброї, поліція блискавично провела затримання підозрюваних. Проте далі, як завжди, набокопорила. І ось, чому.

Поліція Київської області порушила кримінальне провадження за 257 статтею Кримінального Кодексу — бандитизм. Сама по собі стаття особливо тяжка і передбачає участь людини у озброєній банді, створеної з метою нападу на підприємства і громадян. Після затримань почались масові обшуки, які перейшли межу закону і доцільності. Адже виявилось, що на обшуки немає постанов суду. Про це нам повідомили інсайдери з місця події. То ж, достатньо швидко такі дії поліцейських наближуються до терору місцевих жителів чоловічої статі спортивної статури. Також слідчі самі визнали, що затримують підозрюваних за 208 статтею КПК: в такому разі постанова суду не потрібна. Це дає право аваківцям затримувати всіх підряд. Але не дає права на обшуки.

Ну, і як завжди, бездумний поспіх, або навмисні помилки, призведуть до знецінення доказів і поставлять під сумнів взагалі законність і об’єктивність розслідування. Працює стара КГБшна схема: чим більше брехні накласти на правду — тим важче взагалі повірити у правдивість будь чого. Так само діє і безсмертний міністр МВС: наробити купу процесуальних помилок, потім роками їх розхльобувати, чекаючи закінчення всіх розумних термінів на розслідування. 

На відео слідчий поліції та спецпризначенці виносять вилучені «докази» з квартири затриманого мешканця Броварів, відмовляючись складати протокол обшуку на місці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.