РЕФЕРЕНДУМ: РЕАЛЬНЕ НАРОДОВЛАДДЯ ЧИ ПІДСТУПИ СЕПАРАТИЗМУ?

Президент України Володимир Зеленський подав до парламенту законопроєкт про референдум та визначив його як невідкладний.

“Ключовою новацією законопроекту, що вирізняє його серед інших законопроектів… є визначення можливості запровадження електронних процедур під час організації та проведення всеукраїнського референдуму, в тому числі електронних голосувань”, — зазначають у пояснювальній записці.

Наш президент дуже топить за діджиталізацію, це ми знаємо. І ніяких питань щодо запровадження дійсно реальної і робочої системи прийняття рішень на референдумі немає і бути не може. Політики нагадують, що процедура референдуму необхідна для реалізації вимог земельної реформи. Адже питання, чи надавати іноземцям право на придбання землі має вирішуватись на всеукраїнському референдумі.

Однак, існують небезпідставні ризики використання вже легітимної процедури референдуму для вирішення питання війни на Донбасі. За 6 років війни суспільство, як Шулявський мост, “втомилось” і остання статистика це підтверджує. То ж, “просто пєрєстать стрєлять” цілком може стати “наказом” народу і тоді все…гудбай Донбас назавжди!

Як вважаєте, чи є такі ризики?
Не забувайте коментувати та підписуватись на наш Telegram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.