Вбивця вагітної жінки на свободі завдяки «нерозумному» обміну військовополоненими

Чоловік, 44 роки. З неповною середньою освітою. Наркоман зі стажем. Засуджений до довічного ув’язнення за вбивство вагітної жінки.

Чоловіка звуть Олександр Садовський. Уродженець Черкащини. До початку кривавих подій на Сході України він працював водієм-охоронником у приватній охоронній фірмі у Донецьку. Серед об’єктів, які він охороняв, був пункт обміну валют на вулиці Артема, 131.

21 квітня 2014 року о 8 год. 22 хв. Олександр Садовський у формі охоронника зайшов в кабінку пункту обміну. Нелюд спочатку побив, а потім задушив молоду жінку-касира. Перед тим, як винести здобич, вбивця зробив підпал.

Здавалося б, правда перемогла, і справедливість встановлена. Але ні! Раптом долею вбивці вагітної жінки переймається команда нового президента України. Садовський невідомим чином потрапляє до списку на обмін полоненими, і у квітні 2020 року повертається на підконтрольну територію. Де вже ніхто, крім родичів і друзів вбитої жінки, не вважає його катом і вбивцею!

От Вам і втручання найвищих сил держави у такій ганебний спосіб. Хтось підставив президента Зеленського? Чи ВІП-ЗЛО нашої країни вже не потребує моральних виправдань: сплачено – отримуйте будь яке беззаконня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.