В «Слузі Народу» запропонували новий метод крадіжки державного бюджету

На військових не вистачає бюджету, тому в «Слузі Народу» запропонували скоротити армію Збройних сил України. Саме з таким меседжем виступив голова фракції “Слуги народу» Давід Арахамія.
Голова президентської фракції вважає, що український бюджет не може витягнути усі потреби військовослужбовців, куди входить купівля нових речей, озброєння, нові технології, і т.д. Тож, на думку нардепів, раціональніше буде «прикрити годівницю» для військових, та умовно, ще більше відкрити її для тих, хто під’їжджає із власним автомобільним кортежем, та кількома десятками охоронців. Звичайні реалії української політики.
Арахамія вважає, що це хід конем, заявивши про наміри направити кошти на розвиток та інновації, мовляв, що таким чином здатність армії буде рости, та, начебто, це дозволить значно краще протистояти російській агресії.
Нагадаємо, що наразі чисельність військ становлює 247 тисяч осіб, в той час, як на момент проголошення Україною незалежності становила 980 тис. осіб.
Крім того, в Головному управлінні розвідки Міноборони заявили, що російсько-окупаційні війська посилюють вимоги щодо бойової підготовки так званого “військовозобов’язаного населення” в “ДНР” і “ЛНР”.
Тож питання: чи дійсно зекономлені кошти на потребах ЗСУ підуть на зріст інновацій чи поповнять, і без того, забиті кармани народних депутатів? Вважаєте ви таке рішення розумним кроком до завершення війни з Росією та вирішенням нагальних потреб ЗСУ?

#VipZlo#новини#Зеленський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.