Замість медичної допомоги – смерть: як та чим лікують хворих на коронавірус ?

Пацієнти в українських лікарнях знаходяться в небезпеці, адже замість медичного кисню, що постачає найбільший його виробник ТОВ Фірма “Кріогенсервіс”, власником якої є одіозний Защенков Сергій Григорович, в легені хворих надходить технічний кисень.
Підприємства Сергія Защенкова ТОВ Фірма “Кріогенсервіс” виграють тендери по всій Україні на постачання медичного кисню та закису азоту до лікарень, науково-дослідних установ медичного спрямування та обслуговування киснепроводів. Підозрілим є той факт, що за медичний кисень підприємство пропонує занадто низьку ціну. Крім цього, за словами наших інформаторів, підприємство не має необхідних виробничих потужностей, щоб постачати таку кількість високоякісного медичного кисню за виграними тендерами.
Цього разу ми зробили журналістський запит у вісім медичних закладів в різні регіони України, аби дізнатися критерії, за якими заклади обирають постачальника медичного кисню, що потрапляє в легені тяжкохворих на коронавірус, та як перевіряють його якість.
З восьми надісланих запитів відповіді надали п’ять лікарень, інші три проігнорували журналістські звернення. З відповідей, які ми отримали, стає зрозумілим, що медичні заклади не перевіряють якість кисню, що постачає “Кріогенсервіс”, спираючись лише на сертифікат якості, який надає підприємство.
Також на запитання: “Чи були у лікарнях випадки погіршення стану пацієнтів після проходження курсу лікування киснем “Кріогену”, – всі заклади відповіли, що погіршення стану здоров’я пацієнтів не відбулося, та лікарні задоволені якістю обслуговування підприємства.
Як виявилося, дізнатися, що пацієнт вмер від неякісного кисню – неможливо. “Поза кадром” лікар однієї з київських лікарень, куди наші журналісти приїхали з “ревізією”, розповів, що “медичний” кисень підключають до пацієнтів, які знаходяться в тяжкому стані, та скоріше за все, вони помруть. І, звичайно, ніхто не подумає, що причиною смерті може бути технічний кисень. Адже, як пояснив лікар, травми, які отримують пацієнти, найчастіше несумісні з життям, або, на період пандемії коронавірусу, пацієнти помирають від хвороби.
Єдиний висновок, який нам залишається зробити, це те, що майже всі лікарні в Україні знаходяться у змові з “Кріогенсервісом” та їхнім ватажком Защенковим, тож, під загрозою смерті від технічного кисню може виявитися більшість українського населення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.