В мери Ізюма балотується сепаратист, який включений у список «Миротворця»

В переддень місцевих виборів в соцмережах набуває популярності фраза: «Працювати нема кому – всі пішли в депутати». Але одна справа, коли в депутати та мери балотуються ті, хто хоча б підтримують українську ідеологію, а друга… коли в мери йдуть сепаратисти.
Ні для кого не секрет, що репутація «проросійской» партії в ОПЗЖ не є безпідставною. Під чітким керівництвом Віктора Медведчука, Юрія Бойка та Вадима Рабіновіча партія відкрито пропагує проросійську позицію, називаючи українсько-російську війну «гражданской», та вбачає «утиски російськомовних». Але наразі її діяльність зайшла надто далеко, тому що на керівні посади українських мерів та депутатів представники партії висувають сепаратистів, колишніх комуністів та терористів.
Мова йдеться про кандидата в мери на місцевих виборах від ОПЗЖ у м. Ізюм, Харківської області Анатолія Станіславовича Фомічевського. Про це стало відомо зі списку, опублікованого на сайті ЦИК.
Як відомо з біографії претендента на український піст мера, раніше Фомічевський очолював міську організацію КПУ, та за свою діяльність був включений в список посібників терористів на сайті “Миротворець”, а також брав участь в сепаратистському русі на Донбасі в 2014 році.
Дуже цікаво, що «зверху» ніхто не відреагував на такий вчинок з боку партії, та ніяк не завадив реєстрації злочинця на виборах. Хоча, з іншого боку, дивитись нема чому, адже схема проникнення у владу в’язнів, злочинців та корупціонерів не є чимось новим.
Та питання в тому, чи наважаться в Раді все ж таки дотримуватися закону та викривати злочинців. Бо якщо це станеться, – під удар має потрапити більшість українських чиновників.
Як ви вважаєте, чи відреагує влада на «сєпарского» кандидата та вживе всіх необхідних заходів, або навпаки – дозволить «русскому миру» пускати коріння та просуватись далі в українську владу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.