“ЗЕВЛАДА” ДОПАЛАСЯ ДО ДЕРИБАНУ ПІСОЧНОГО БІЗНЕСУ: МАСОВІ ОБШУКИ ТА НЕЗАКОННЕ ВИЛУЧЕННЯ ТЕХНІКИ

Влада “зелених”, за допомогою “найкращих” слідчих та прокурорів намагається приборкати бізнес з видобутку піску. З кожною зміною влади малий та середній бізнес сподівається, що з хабарями і рейдерством, врешті, покінчено. Проте, щоразу можновладці стають більш ненажерливими, то ж за відмову платити “новим” хазяям можна позбутися свого бізнесу.

Сьогодні у Київській області відбулось цілих шість обшуків на підприємствах, які видобувають пісок. Фактично обшуки заблокували роботу підприємств, адже правоохоронці незаконно вилучили спецтехніку. Як зазначають юристи, ухвалою суду такі дії не передбачені, що каже, ймовірніше за все, про замовницький характер дій копів.
Як з’ясувалося, тиждень тому Печерський районний суд Києва задовільнив клопотання слідчого Нацполіції про обшуки на шести підприємствах, які абсолютно законно видобувають пісок у кар’єрах під Києвом. Ініціатором відкриття кримінальної справи був пан Біркадзе, який очолює Броварську районну адміністрацію. 16 жовтня цього року під час наради з видобутку піску Біркадзе публічно наказав правоохоронцям, цитуємо, “привести в чувства цих людей (видобувачів піску— ред.) та додав: “они вообще потеряли страх”. Формально ж справу «відкрили» прокурори Офісу генерального прокурора і «кращі» слідчі Арсена Авакова з головного управління полції. Підозри слідчих найабсурдніші – начебто існує злочинна змова між державними дозвільними службами та підприємцями, завлдяки чому підприємці отримують надприбутки. Не зважаючи на звинувачення чиновників, поліціянти прийшли до підприємців, а замість пошуку документів і доказів змови, слідчі вилучили пісок і техніку.

Отже, ЗЕвлада нічим не відрізняється від попередників, адже за класичною схемою президентським «призначенцям з гори» надають допомогу у пиратському захопленні прибуткових підприємств регіону, щоб чинуши мали змогу забезпечити «відкат догори» та приборкати політичних опонентів.

#VipZlo #Бродський #Золотийпісок #ЗЕВЛАДА #видобуткипіску #бізнес #рейдерство #правоохоронці #Печерськийрайоннийсуд #Біркадзе #поліція

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.