Рабство досі існує: сьогодні відзначається міжнародний день боротьби за скасування торгівлі людьми

2 грудня ро – це не тільки про другий день зими. Офіційно ця дата проголошена міжнародним днем боротьби за відміну рабства. Проблема експлуатації займає одну з лідуючих позицій в Україні, а також у східній Європі. Про це варто говорити, та не тільки сьогодні, а взагалі, оскільки, від цього ніхто не застрахований.

Рабство досі існує. І це факт, який треба визнати. Але, крім цього, є ще декілька фактів, які насправді можуть шокувати.

Чи знали ви, що:
Торгівля людьми вважається найпроцвітаючою кримінальною індустрією у світі;
Середній дохід від цього “бізнесу” сягає від 150 мільярдів доларів США у рік;
Кожен день тисячі людей по всьому світу потрапляють до рабства, і лише 1% вдається врятувати;
Україна входить у список країн-лідерів, які постачають людей, як товар до Європи для сексуальної та трудової експлуатації;
Починаючи с 200-х років, більше, ніж 15 тисяч українців постраждали від рабства, та це число продовжує зростати;
Крім сексуальної та трудової експлуатації, людей також “розподіляють” на органи та “по частинах” продають за великі гроші;
Дуже часто жертвами стають діти, яких, крім трудової та сексуальної експлуатації, також змушують ставати частиною збройних формувань з дитячих років, та вчать вбивати усе живе.
За оцінками Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) та МОП, у 2000 році близько 250 млн. дітей у віці від 5 до 17 років були змушені працювати у шкідливих умовах, ставлячи під загрозу свою освіту, розвиток, здоров’я і часто навіть життя. 186 млн дітей з цього числа знаходилися в віці до 15 років і 110 млн. – у віці до 12 років.

Є речі, про які не можна мовчати. Це важливіше за політику, і усі прилежні до цього галузі. Людське життя є найціннішим у світі. Саме тому, 2 грудня 1949 року, Генеральна Асамблея ООН прийняла “Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами”.

Тому будьте уважні при влаштуванні на роботу, особливо, якщо плануєте їхати за кордон. Єдиний шлях подолання цієї проблеми – обізнаність та уважність.

Чи є у вас знайомі, які потрапили у пастки при влаштовуванні на роботу ? Діліться думками у коментарях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.