МІНІСТР-ПОПРОШАЙКА: АВАКОВУ ЗАМАЛО 100 МІЛЬЯРДІВ

“Вічний” Міністр Арсен Аваков попросив у Кабміну чималу суму грошей. Арсен Борисович у своєму листі прем’єр-міністру Шмигалю просить виділити із Фонду боротьби з COVID-19 126 мільйонів гривень начебто на доплати працівникам структур МВС.

Гроші мають піти на доплати медичним та іншим працівникам, які надають медичну допомогу хворим на COVID-19 у лікарнях МВС, а також низці інших підрозділів, підпорядкованих Міністерству. Хоча, наміри здаються благородними, варто зазначити, що минулого року з ковід-фонду МВС вже було виділено трохи більше 4,5 мільярдів гривень. 170 мільйонів з них було передбачено для апарату Авакова. Цікаво, чим зумовлені витрати такої великої надбавки під час карантину? Чи керівництво міністерства під шумок пандемії вирішило нагріти собі мільйони “неучтьонкі”? Варто зазначити, що на 2021 рік Міністерство Авакова має отримати з держбюджету 98 млрд грн — на 5 млрд більше, ніж 2020 року.

Також варто нагадати, що згідно з прийнятим бюджетом на 2021 рік, витрати на Офіс Президента зростуть на 39% і становитимуть 1,23 млрд грн, а Офісу генпрокурора — на 46% і становитимуть 11,53 млрд. А ось Міністерство охорони здоров’я потребувало 296 млрд, проте виділили вдвічі менше – 162,68 млрд грн. Ну, а Міністерству Оборони дісталося на 500 мільйонів менше, ніж торік і видатки становитимуть 117,5 млрд.

Що ж, влада не забула потурбуватися про себе та своє оточення. Враховуючи відкладення підвищення мінімальної зарплати, необхідність вакцинації, необхідність підвищення рівня військового забезпечення в умовах війни, нанесені збитки малому та середньому бізнесу та безліч інших першочергових проблем та потреб в країні, Офіс Президента виділяє собі з бюджету 500 мільйонів. Зробили їх разом?

Обговорення тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.