ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПОВЕРНУВСЯ ДО РОЗУМУ? ДОЛЯ ЗАКОНОПРОЕКТУ ПРО КОНСТИТУЦІЙНИЙ СУД

Президент України Володимир Зеленський відкликав власний законопроект “Про відновлення суспільної довіри до конституційного судочинства” начебто на доопрацювання. Або пан президент взявся за розум та усвідомив, що емоційна писанина не може бути законом, або…

Після того я восени минулого року Конституційний Суд визнав антикорупційне законодавство начебто незаконним, Володимир Зеленський вирішив “розрулити” ситуацію. Спершу президент написав законопроект, в якому передбачалося лише дві статті: перша не визнає ганебне рішення Конституційного Суду про скасування антикорупційних положень, друга — мала б припинити повноваження нинішнього складу суду. Потім Зеленський лишив скандального голову Конституційного Суду Тупицького повноважень, хоча…не мав на це повноважень.

Як цікаво все відбувається в нашій країні: судді приймають незаконні рішення, бо вважають закони незаконними, а потім цих суддів незаконно намагаються лишити повноважень щоб незаконно поновити законність того, що було визнано незаконно незаконним шляхом. Що взагалі відбувається? Скажіть, хто дозволяє їм це робити? Кого лупцювати?

Насправді, винне в цьому наше суспільство. Адже ми спостерігаємо за цим безладом майже три десятки років. Вочевидь, сотень загиблих на Майдані та десятків тисяч на війні, не достатньо. 

Хто має більший важіль? Влада чи народ? Пишіть свою думку в коментарях

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.