ТРУХАНОВ — НЕ “ВСЬО”? АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД ЗНОВУ ДИВУЄ

Скандально відомий на всю країну через корупційні справи мер Одеси Геннадій Труханов знову потрапив в об’єктиви камер. Адже Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду скасувала щодо Труханова виправдувальний вирок.

Сьогодні Апеляційна палата ВАКС під час судового засідання прийняла відповідне рішення у так званій “справі Краян”. Мера Одеси Геннадія Труханова та кількох посадовців міської ради і підприємців звинувачували у розкраданні 185 мільйонів гривень з бюджету міста через купівлю будівлі збанкрутілого заводу “Краян” за завищеною вартістю. Прокуратура наполягала на ув’язненні Труханова на 12 років. Проте у 2019 році районний суд Одеси визнав чиновника невинуватим. А чи можна було сподіватись, що суд, який знаходиться у місті, яким керує хазяїн міста, прийме якесь інше рішення?

Наразі “справу Краян” передали на новий розгляд Вищого антикорупційного суду. Будемо сподіватись, що фігурант кількох кримінальних справ, пов’язаних із корупцією та незаконним збагаченням, знайде своє справедливе місце у світі грабіжників: на нарах буцигарні!

Обговорення тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.