СИТУАЦІЯ В БОРТНИЧАХ: ДЕПАРТАМЕНТ ЗЕМРЕСУРСІВ КМДА БУДЕ ЗБИРАТИ ДОКАЗОВУ БАЗУ

Представник департаменту земельних ресурсів КМДА заявив, що стосовно критичної ситуації в Бортничах із незаконним гідронамивом піску, будуть збирати доказову базу. Громадська рада при столичній адміністрації також наголосила на тому, що ситуація вкрай тяжка.

Днями в приміщенні КМДА пройшла робоча зустріч щодо ситуації у Бортничах: там вже 15 років незаконно видобувають пісок із місцевого озера. На зустрічі були присутні активісти Бортничів, журналісти, юристи, представники Громадської ради КМДА та депутати Київської міської ради. 

Представник Департаменту земельних ресурсів КМДА пообіцяв, що буде ініційовано збір доказової бази порушень та ряд перевірок фірми ПАТ “Гідромеханізація”, яка здійснює незаконний видобуток піску, з метою звернення до суду для розірвання договору оренди озера, де фірма здійснює гідронамив.

Загалом, за результатами цієї зустрічі, Громадська рада прийняла рішення звернутись до 4 органів: 

✔ Департаменту земельних ресурсів КМДА — щодо порушення умов договору оренди, нецільового використання землі та інше
✔ Державної екологічної інспекції України — про проведення перевірок щодо заподіяння шкоди довкіллю
✔ Держгеокадастру — щодо нецільового використання землі, та проведення перевірок
✔ ДСНС


Додатково також Громадська організація, що займається катастрофічною ситуацією в Бортничах, та мешканці району подадуть до Департаменту земельних ресурсів КМДА звернення з описом наявних порушень фірмою ПАТ “Гідромеханізація”.

Нагадаємо, що за останні 15 років через оборудки з піском “Гідромеханізацєюї” у громади Бортничів було викрадено більше 600 мільйонів гривень; десятки будинків зазнали значних руйнувань; жителі району страждають від розбитих технікою доріг, а мальовничі місця відпочинку біля озера перетворилися на пустир.

Актив Бортничів залишився задоволений результатами зібрання робочої групи. Тепер головне, кажуть місцеві жителі, тримати все на контролі та не дати столичній владі поховати це питання, як і тисячі актуальних і кричущих проблем.

Обговорення тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.