ЕКОЛОГІЯ БОРТНИЧІВ У НЕБЕЗПЕЦІ: ГРОМАДА ЧЕКАЄ ВАЖЛИВОГО СУДОВОГО РІШЕННЯ

Прямо зараз під Шевченківським судом Києва відбувається пікет. Місцеві жителі Бортничів намагаються привернути увагу як суду, так і суспільства, до проблеми незаконного видобутку піску в Бортничах. Адже сьогодні суд має прийняти доленосне рішення у питанні екології мікрорайону.

До Шевченківського суду надійшло клопотання від фірми АТ “Гідромеханізація” про зняття арешту з техніки, якою підприємство вимиває пісок із озера в мікрорайоні Бортничі. Кілька тижнів тому суд ухвалив рішення про арешт майна підприємства, адже суду стали відомі факти щодо незаконності видобутку надр. Тепер активісти побоюються, що арешт можуть зняти. Тоді “Гідромеханізація” продовжить нищити озеро, перетворюючи його у пустелю. До того ж, така діяльність спричинила просідання грунту і більше сотні домівок знаходяться в аварійному стані.

Нагадаємо, що приватна фірма АТ “Гідромеханізція” винаймає земельну ділянку (озеро) у Бортничах, де незаконно видобуває пісок методом гідронамиву. За п’ятнадцять років на оборудках із піском власники фірми, разом з держпосадовцями, отримали прибутку близько 600 мільйонів гривень. 

Обговорення тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.