КОЛАПС У БОРТНИЧАХ: ЩО ВИРІШИВ ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ СУД

Голова Шевченківського суду Євген Мартинов не зняв арешт з незаконно намитого піску в Бортничах. Клопотання захисників шахраїв не задовольнили. Найняті ділками тітушки розійшлися.

Приватне підприємство АТ “Гідромеханізація” бореться за зняття арешту з майна та незаконно добутого піску. Минулого тижня захисники фірми таке клопотання відкликали самостійно. А сьогодні суддя Мартинов, розглянувши документ, прийняв рішення його не задовольняти. Адже ухвала про арешт скасуванню не підлягає. Саме тому ділки так довго шукали лояльного суддю і намагались поновити свою аферу через цей суд, адже апеляцію подати було неможливо. Проте суддя Мартинов, цього разу, виявився сильнішим за спокусу отримати хабар.

А от стягнуті перед судом “місцеві жителі”, що виступали на захист ділків, виявилися родинами співробітників фірми “Гідромеханізація”. Та довелося розійтись ні з чим. Для чого були присутні озброєні молодики, на яких поліція ніяк не відреагувала — теж не зрозуміло. Крім того, правоохоронці не відреагували і на порушення карантинних обмежень під час проведення акції на підтримку шахраїв. Така ось, вибіркова політика.

Нагадаємо, що в 2006 році приватна фірма АТ “Гідромеханізація” заключила договір оренди на озеро в Бортничах зі столичною владою, аби незаконно видобувати пісок методом гідронамиву. Хоча, договір передбачав лише проведення інженерних робіт для підготовки місцевості під забудову, ділки намили та реалізували піску на сотні мільйонів. За п’ятнадцять років на оборудках із піском шахраї, разом з держпосадовцями, отримали прибутку близько 600 мільйонів гривень. Місцеві активісти стверджують, що в схемах з піском не останню роль грають чиновники з Дарницького управління поліції: лише від початку року на незаконних оборудках керівництво отримало близько 1,5 мільйона гривень. Громада ж, натомість, отримала розбиті дороги від техніки та незворотні руйнування своїх домівок. Детальніше про схему.

Обговорення тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.