КАРАНТИН ЯК ПРИКРИТТЯ: МІСЬКА ВЛАДА ІГНОРУЄ КРИТИЧНУ СИТУАЦІЮ В БОРТНИЧАХ

КМДА та Департамент земресурсів проігнорували візит представників робочої групи по врегулюванню критичної ситуації в Бортничах. Потрапити на прийом до чиновників неможливо через карантинні обмеження, а телефони не працюють. На прохідній кажуть, залишайте письмове звернення.

Минулого місяця в стінах КМДА відбувся круглий стіл за участю міських чиновників, в тому числі, представників Департаменту земельних ресурсів та жителів Бортничів. Там склалася досить сумна ситуація: незаконний намив піску руйнує не тільки екосистему, а й будинки мешканців. Справа в тому, що поглиблення дна озера, через викачування піску,призводить до просідання грунтів. Як наслідок — руйнація будинків: більшість з прибережних домів вже в аварійному стані. Вже були випадки обвалу стелі в дитячій кімнаті та дахів в інших жилих приміщеннях. На щастя, поки ніхто не постраждав.

З’ясувалося, що фірма “Гідромеханізація”, яка видобуває в цьому озері пісок, працює незаконно. Активісти впевнені, що міська влада, як мінімум, обізнана в цьому питанні. Проте, жителі Бортничів домоглися аудієнції у чиновників столичної мерії. Останні, в свою чергу, пообіцяли “розібратися”. Та результатів поки немає. Більш того, сьогодні представників робочої групи не тільки не прийняли в КМДА, а й зухвало порекомендували писати листи в прямому сенсі.

Ознайомитись з історією незаконного гідронамиву в Бортничах, наслідками свавілля та участі чиновників у схематозі, можна за наступними посиланнями:

❗ Про схему: https://www.facebook.com/vipzlo.in.ua/posts/1008701206332510
❗ Про наслідки: https://www.facebook.com/vipzlo.in.ua/posts/1026940371175260
❗ Про корупцію: https://www.facebook.com/vipzlo.in.ua/posts/1017097778826186

Обговорення тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.