ХРОНІКИ БОРТНИЧІВ: ПРОДОВЖУЄМО СТУКАТИ В ДВЕРІ ЧИНОВНИКІВ

Головне управління Держгеокадастру, як і попередні візити до КМДА та Департаменту Земресурсів закінчились нічим: до інстанції не пустили і порекомендували продовжити писати листи. Представники Державної екологічної інспекції України виявились більш згідливими. В установі одразу поцікавились метою візиту та почали розпитувати про проблему та навіть погодились провести зустріч з керівництвом.

Проте, керівника установи на місці не виявилося. Тому довелося знову залишати письмове звернення та чекати на диво: чи вийде керівництво інспекції на обіцяний зв’язок самостійно, чи доведеться знову стукати в двері.

Нагадаємо, що минулого місяця в стінах КМДА відбувся круглий стіл за участю міських чиновників, в тому числі, представників Департаменту земельних ресурсів та жителів Бортничів. Там вже 15 років незаконно видобувають пісок, що призводить до знищення екосистеми та руйнування будинків. Чиновники пообіцяли розібратися та долучити до вирішення питання супутні департаменти та державні інспекції. Натомість, з цього часу нічого не змінилося.

Саме тому наші журналісти проводять такий собі “рейд” у відповідні інстанції, аби допомогти мешканцям Бортничів припинити незаконний гідронамив та врятувати свої домівки. 

Обговорення тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.