ЧЕРГОВА СПРОБА ЗНЯТИ АРЕШТ З НЕЗАКОННО НАМИТОГО ПІСКУ В БОРТНИЧАХ: ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ?

Сьогодні Шевченківський суд Києва об 11:00 знову розглядатиме можливість розв’язати злодіям руки. Мова йде про зняття арешту з незаконно намитого піску та техніки в Бортничах. Фірма “Гідромеханізація”, яка заробляє мільйони на афері з піском, ніяк не може заспокоїтись.

Минулого разу, коли “Гідромеханізація” намагалась зняти арешт через голову Шевченківського суду Євгена Мартинова, шахраї зазнали невдачі: суддя відмовився розглядати клопотання, оскільки рішення про арешт піску та техніки не підлягає скасуванню. Однак, шахраї продовжують шукати піддатливого суддю, аби вирішити питання на свою користь, адже сьогодні — вже третя спроба. От і побачимо, хто з суддів Шевченківського суду Києва не цурається приймати незаконні рішення.

А ми нагадуємо, що фірма “Гідромеханізація” вже п’ятнадцять років незаконно намиває пісок у Бортничах, що спричинило серйозні негативні наслідки як для екосистеми мікрорайону, так і для його жителів: сотні будинків буквально тріщать по швах та просідають разом із грунтами. Шахраї за весь час отримали прибутку близько 600 мільйонів гривень. Місцеві стверджують, що в схемах з піском не останню роль грають чиновники з Дарницького управління поліції: лише від початку року на незаконних оборудках керівництво отримало близько 1,5 мільйона гривень.

Детальніше про схему. Обговорення тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.