СУДДЯ НА ДВОХ СТІЛЬЦЯХ: ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ У СПРАВІ ПРО НЕЗАКОННИЙ ПІСОК В БОРТНИЧАХ

У справі про незаконний гідронамив піску в Бортничах заступник Голови Шевченківського суду виніс рішення і не на користь громади, але й не на користь шахраїв. Як таке можливо? Справа в тому, що суддя Андрій Трубніков задовольнив клопотання незаконного намивача піксу частково: залишив арешт на техніку, але зняв із вже намитого піску.

Таким чином АТ “Гідромеханізація”, яка з усіх сил бореться за відновлення свого незаконного бізнесу через продажний суд, отримала можливість збільшити свої прибутки принаймні від продажу намитого раніше піску. Отже, від чергової оборудки ні бюджет, ні громада, коштів не отримає. Справа залишається за меншим: продати цей пісок, а на виручені кошти “зняти” арешт із техніки. Потрібного суддю, як бачимо, шахраї вже знайшли. 

Нагадаємо, що фірма АТ “Гідромеханізація” вже 15 років займається незаконними оборудками з піском у Бортничах. Шахраї незаконно намивають пісок в місцевому озері, а потім збувають його таким великим підприємствам, як Завод імені Ковальської. За часи незаконних оборудок, громаді та бюджету міста були нанесені мільярдні збитки. 

Детальніше про махінації читайте тут. Обговорення тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.