ВІЙНА ПО КОЛУ: ЯК ДАРНИЦЬКА ПОЛІЦІЯ ПІСОК У БОРТНИЧАХ КРИШУЄ

Одинадцять заяв про правопорушення та жодної розпочатої кримінальної справи. Саме такі результати боротьби активістів у Бортничах з незаконним гідронамивом піску. Ручне керування тіньовим бізнесом Дарницькою поліцією та повне потурання з боку столичної влади. Все це — реалії, в яких доводиться мешканцям Бортничів відновлювати справедливість.

Сьогодні АТ “Гідромеханізація”, яка вже 15 років незаконно намиває пісок з озера у Бортничах, знову розпочала продавати пісок, адже 14 квітня Шевченківський суд зняв арешт з вже намитої гори піску. Тони надр, здобуті незаконним шляхом, будуть продані на користь так званих бізнесменів. Натомість місцеві мешканці,разом з активістами, “ходять по колу” у своїй боротьбі. Патрульній поліції, яка прибула на місце подій та почала затримувати вантажівки з піском, була дана команда лишити об’єкт. “Шефство” над усім взяв начальник відділу превенції Дарницької поліції Віктор Луценко. Чиновник скомандував вантажівкам проїжджати до кар’єру та вивозити пісок далі. Слідчо-оперативна група, що також прибула до кар’єру та зафіксувала правопорушення, поїхала собі далі. 

Сьогоднішня заява активістів про незаконний вивіз надр — одинадцята по рахунку. Та як бачимо, система не працює. Вона, заражена корупцією та алчністю, прогнила вщент. Не новина, проте ні столична влада, ні поліція, ні ДБР, ні, тим більше, суд, не тільки безсилі проти беззаконня. Вони і є беззаконня.

Жителі Бортничів не збираються опускати руки та продовжуватимуть боротися за свої домівки, в прямому сенсі цього слова. Адже діяльність АТ “Гідромеханізації” спричинила просідання грунту і більше сотні домівок знаходяться в аварійному стані.

Обговорення тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.