ЖАРТІВЛИВИЙ АВАКОВ: МІНІСТР ХОЧЕ, ЩОБ КРАЇНУ ЗНОВУ ЗАХИЩАЛИ ДОБРОБАТИ

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков закликав ветеранів добробатів знову захищати Україну в разі ескалації ситуації на фронті. Проте Аваков зовсім забув, що він пересаджав у тюрми більшість ветеранів, які мали або мають суспільний вплив та авторитет серед ветеранів. Як незручно вийшло.

На протязі 2015-2016 років було відкрито більше десяти тисяч кримінальних справ, ініційованих МВС та Військовою прокуратурою. Ветеранів судили та підозрювали у злочинах, які можна інкримінувати під час мирного часу. Проте, безхребетність як попереднього, так і нинішнього керівництва держави в офіційній позиції України щодо військової агресії Росії, дала можливість силовим структурам ув’язнити тисячі військових. Адже більшість дій, таких як обшуки у будинках для викриття наводчиків, рейди у пошуках баз сепаратистів, використання покинутих автомобілів для мобільності підрозділів, використання приватних приміщень під військові потреби, вибиття показів у проросійських найманців, під час мирного життя вважаються злочинами. 

Таким чином Арсен “Рюкзаков” Аваков, разом із тодішнім військовим прокурором Анатолієм “Тепловізором” Матіосом запроторили за грати тисячі бойових ветеранів, які несли потенційну “загрозу” корупційній системі країни. Адже, після Майдану та повернувшись з війни, ветерани не хотіли миритися із торгівлею на крові, із корупцією топ-посадовців та безкарністю вищого керівництва країни за військові злочини.

То хто після цього, Арсене Борисовичу, повернеться на фронт?

Обговорення тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.