ПРИБУТКОВА ХАЛТУРКА: ЯК СБУШНИКИ ЗАРОБЛЯЮТЬ “ЛІВАЧОК”

Служба Безпеки України втрутилася у сімейну мелодраму, щоб заробити відсоток на розлученні. Так, співробітники відомства зімітували викрадення іноземного громадянина, якого начебто хотіла вбити дружина. 

Громадянин Сербії бізнесмен Мілован Роганович звернувся до Служби Безпеки України за допомогою. За словами Рогановича, дружина, з якою він хоче розлучитись, та її брат, планують його вбивство на території України. Спецура розробила цілу спецоперацію: зімітували викрадення бізнесмена та ловили “замовників вбивства” по “гарячих слідах”. Замовника зловили та судитимуть. Українські силовики на відмінно виконали свою пряму роботу! Тепер сербському бізнесменові нема чого хвилюватися за свої 6 мільйонів євро, які планувала віджати у нього колишня. 

Що ж, можна сказати, що наші спецслужби  — відмінники в імітації вбивств та викрадень. Політ фантазії неосяжний. Справа Аркадія Бабченка просто нервово палить у сторонці. І дійсно, це ж не своїх колег-хабарників затримувати. За таке надбавку не дадуть.

Обговорення тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.