З ДЕРЖБЮДЖЕТУ ЗНОВУ ВКРАЛИ КРУГЛЕНЬКУ СУМУ: ЗЛОВЖИВАННЯ СЛУЖБОВИМ СТАНОВИЩЕМ НА 80 МІЛЬЙОНІВ

На нікому не цікавому державному підприємстві вкрали 42,5 мільйони гривень. Не відомо, з яких причин у ЗМІ не розповідають, що НАБУ розслідує чергову корупційну аферу на ДП «Укрхімтрансаміак». Мабуть, заголовки про підприємства з такими назвами не приваблюють читачів. Та найсмішніше те, що корупційну схему вирахували під час розслідування такої ж афери на тому ж підприємстві.

У період 2013 – 2014 років керівник ДП “Укртрансаміак” викрав з підприємства 43,5 мільйони гривень. Таку суму посадовцю принесли сумнівні угоди із приватними підприємствами. Та поки слідчі розплутували клубок однієї корупціної схеми, вони натрапили іншу. Екс-керівник створив штучну потребу у закупівлі сировини на більш як 42 мільярди гривень. Слідство з’ясувало, що тендер виграла фірма, підконтрольна на той час самому ж керівникові державного підприємства. Таким чином чиновник викрав більше 80 мільйонів гривень, які могли отримати вчителі, лікарі, або пожежники у вигляді премій і надбавок. 

Про схему відомо, щонайменше, з 2017 року, однак САП підготувало підозру тільки зараз. Тому не дивно, що екс-керівник підприємства знаходиться в бігах. Що ж, зазвичай так і відбувається: прокуратура в таких справах довго “чухається”, а коли справа доходить до дій, підозрювані різко кудись зникають. Цікаво, так відбувається не за погодження самого САП? 

Обговорення тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.