БЕРКУТ VS МАЛИЙ БІЗНЕС: ХТО ЗВЕРХУ?

Сьогодні в центрі столиці спецпризначенці поліції влаштували штовханину з протестувальниками. Копи заблокували акцію протесту руху #SaveФОП, які хотіли принести до Офісу Президента труну і ритуальні вінки.

Сьогодні зранку активісти, які вважають політику влади руйнівною по відношенню до малого та середнього бізнесу, влаштували в центрі Києва чергову акцію протесту. Символічно, вони підготували труну та інші атрибути поховань, як демонстрацію знищення дрібного бізнесу в Україні, аби принести їх під Офіс Президента. Але “правоохоронцям” не сподобався такий перформанс. То ж, в ліпших традиціях, активістів спершу заблокували, а потім розпочали штовханину. Після обміну люб’язностями, копи відібрали в мітингарів три труни та з десяток вінків. Лише після цього колону незадоволених політикою влади по відношенню до ФОПів пропустили до урядового кварталу.

Акції під гаслом SaveФОП по всій країні розпочались що минулого року. Представники дрібного бізнесу вимагають у влади припинити знущання над бізнесом у вигляді низки нововведень. Зокрема, підприємці вимагали зберегти спрощену систему оподаткування та звітності для ФОП, а також скасувати введення обов’язкових касових апаратів.

Обговорення тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.