ПАТРУЛЬНА ПОЛІЦІЯ, СЛІДЧІ ТА ЖУРНАЛІСТИ: ХТО ЗУПИНИТЬ НЕЗАКОННИЙ ГІДРОНАМИВ В БОРТНИЧАХ?

Незаконний гідронамив піску у Бортничах порушує санітарні норми рівня шуму. Поки наша знімальна група фіксувала чергове порушення на кар’єрі, слідчо-оперативна група так і не змогла доїхали на місце. Мабуть, втомились працювати.

Наша знімальна група зафіксувала значне перевищення рівня шуму поблизу домівок у Бортничах. Причина шуму — незаконна робота земснаряду та рух вантажівок, що вивозять заарештований пісок із заарештованого підприємства, яке добуває пісок заарештованим земснарядом. Тавтологія, яка не потребує редагування, адже саме так все і є.

Майно підприємства АТ “Гідромеханізація”, яке так і не змогло поки що підкупити суддів, позбавлене можливості добувати та продавати пісок. Позбавлене на папері за вказівкою Шевченківського суду. Проте по факту, земснаряд працює цілодобово, як і техніка, що вантажить незаконно добуті надра у КАМАЗи. До того ж, як з’ясувалося, сам агрегат, який здійснює гідронамив, ніде не зареєстрований. Тобто, номінально — це металобрухт, який технологічно не може законним чином приймати участь у господарській діяльності підприємства. Звісно ж, на роботу цього земснаряду, дозвільна документація відсутня.

Наші журналісти цілу ніч чергували біля кар’єру, чекаючи на слідчо-оперативну групу, аби вчергове зафіксувати порушення з боку АТ “Гідромеханізація”. Адже патрульна поліція, як завжди, розвела руками та поїхала. Виявилось, марно чекали, адже аж до ранку обіцяні по телефону слідчі, так і не приїхали.

Та ми не здаємось. Вранці заява про порушення з боку АТ “Гідромеханізація” було направлено в Нацполіцію. Активісти серед місцевих мешканців впевнені, що своєю наполегливістю та вірою у Закон, все ж вдастся вигнати з Бортничів нахабного “підприємця”.

Нагадаємо, що  АТ “Гідромеханізація” вже 15 років займається незаконними оборудками з піском у Дарницькому районі Києва. “Підприємці” незаконно намивають пісок в озері на території мікрорайону Бортничі, а потім збувають його таким великим підприємствам, як Завод імені Ковальської. За часи незаконних оборудок, громаді та бюджету міста були нанесені мільярдні збитки. За обґрунтованими підозрами активістів незаконну схему контролюють міські чиновники.

Обговорення тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.