ПОЛІЦІЯ КРИШУЄ НЕЗАКОННИЙ ВИДОБУТОК ПІСКУ В БОРТНИЧАХ: НОВІ ПОДРОБИЦІ З МІСЦЯ ПОДІЙ

Прямо зараз Дарницька поліція складає адміністративні протоколи на активістів, які чергують на місці нелегального видобутку піску в Бортничах. Патрульні звинувачують активістів начебто у перешкоджанні господарської діяльності підприємства, що незаконно вимиває пісок.

Фірма АТ “Гідромеханізація”, яка щільно засіла на кар’єрі в Бортничах та нелегально намиває тут пісок, нещодавно отримала судову заборону на господарську діяльність. Адже Шевченківський суд Києва наклав арешт на продаж піску, а також на всю техніку для його видобутку. Та власникам підприємства накладений іменем Закону арешт ні до чого: вони вирішили не оскаржувати рішення в Апеляційному суді, а тупо підмазати поліцейських і продовжувати намивати пісок. Останні не тільки закривають очі на цілодобову роботу земснаряду та розпродаж заарештованого піску, а й оголосили війну активістам, що протидіють знахабнілому підприємцю.

Таким чином Нацполіція приймає участь у корупційній змові, покриваючи негідників. Неконтрольований видобуток надр на цьому кар’єрі фірмою “Гідромеханізація” відбувається вже більше десяти років! Складно уявити, скільки мільйонів гривень було викрадено у громади за цей час та на яких відкатах сидять “правоохоронці”.

Місцеві скаржаться, що шум від роботи кар’єру перевищує допустимі норми. А через високу температуру повітря дороги мікрорайону розбиваються КАМАЗами з піском ще більше.

Обговорення тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.