ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ ПРОТИ ЗАКОННИХ ВИМОГ ПОЛІЦІЇ: ЗАХИЩАЮТЬ ГРАБІЖНИЦЬКУ СХЕМУ

Якщо вам раптом потрібні зухвалі охоронці, аби забезпечити роботу незаконного бізнесу — не переймайтесь! Для цього створено Поліцію охорони! Адже їм начхати і на Закон, і на вимоги своїх же колег — слідчих Національної Поліції.

Прецедент стався сьогодні вночі, коли група активістів викликала поліцію, аби зупинити незаконний видобуток піску з озера у Дарницькому районі Києва. Компанія “Гідромеханізація”, яка цілодобово намиває пісок земснарядом в озері Витовець, найняла охороняти територію кар’єру Поліцію Охорони. Співробітники вийшли “зустрічати” активістів і намагалися вигнати їх з комунальної дороги, яка не є територією “Гідромеханізації”. Тобто, охоронці отримали команду будь яким чином не підпускати активістів і близько до меж озера, де стоіть земснаряд.

Проте, коли на виклик активістів все ж таки приїхала слідчо-оперативна група, Поліція Охорони довго не пускала на територію озера для огляду місця події своїх же колег. Врешті, після довгих вмовлянь самих активістів, тобто заявників, слідчого таки пропустили, а ось самого заявника та його адвоката — ні. Тож, формально, слідчо-оперативна група працювала, а фактично — розвернулась і поїхала. Земснаряд, який незаконно намиває пісок досі ніхто не може зупинити.

На такі абсурдні дії слідчих та співробітників Поліції Охорони було залишено більше десяти скарг в Національну Поліцію та Державне Бюро Розслідувань.

Нагадаємо, що АТ “Гідромеханізація” не має а ні дозвільних документів на видобуток піску, а ні на сам земснаряд, про що ми зняли відеосюжет. А продовжувати незаконно вивозити пісок підприємству допомгає Дарницька поліція.

Обговорення тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.