Є ОЗЕРО, ТА НЕМАЄ ВОДИ: ГРОМАДА БОРТНИЧІВ ЗАЛИШИЛАСЬ З СУХИМИ КОЛОДЯЗЯМИ

Прямо зараз відбувається акція проти свавілля у Бортничах! Жителі мікрорайону наголошують на проблемах, пов’язаних із незаконним видобутком піску. Мешканці запрошують всіх небайдужих киян приєднатися до акції, підтримати співгромадян, а також місцевих мешканців мікрорайону, аби розповісти всім правду про плачевні наслідки незаконного гідронамиву піску.

Бортничани скаржаться на погіршення якості води в мікрорайоні та осушення питної води з колодязів. Це відбувається через значно різке поглиблення дна водойми: пісок вимивається цілодобово, а рівень води опускається. Також постійний шум вантажної техніки, пил і бруд, що осідає в домівках, просідання грунтів, тріщини в будинках та зруйновані дороги, не добавляють комфорту жителям Бортничів.

“Ми не збираємося мовчати та просимо всіх, хто зіткнувся із проблемами через діяльність цього кар’єру, виходити на вулицю разом з нами! Не мовчіть і ви”, – кажуть активісти Боотничів.

Акція проходить прямо зараз, поблизу в’їзду на кар’єр в районі Нижні Бортничі (перетин вулиць Лермонтова та Березневої).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.