ТИШКОМ-НИШКОМ ПІД ПОКРОВОМ НОЧІ: В БОРТНИЧАХ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ БОРОТЬБА ЗА ОЗЕРО ВИТОВЕЦЬ

Знову Бортничі і знову незаконний збут піску. Активісти знову викликали поліцію та слідчо-оперативну групу. І поки знову без результатів, адже складається враження, що хтось зверху наказав стражам правопорядку ігнорувати незаконну діяльність “Гідромеханізації”.

Поліція взяла покази, прийняла заяву активістів про нецільове використання земельних надр. Доклавши начальникам зверху ситуацію, дала вантажівкам з піском відмашку, та й на цьому все. 

А ми зазначимо, що фірма “Гідромеханізація” отримала земельну ділянку з озером Витовець під розробку піщаного кар’єру для інженерної підготовки майданчиків під забудову. Таке цільове призначення визначила @Київська міська державна адміністрація. Але директор фірми Юрій Колодзян тишком-нишком отримав дозвіл на промисловий видобуток піску. При цьому він, чомусь, ігнорує той факт, що земельна ділянка має конкретне цільове призначення. І це – не неконтрольований видобуток піску для збагачення громадянина Колодзяна. Але тепер він намиває і збуває пісок у промислових масштабах.

Активісти нагадують, що вже намитий пісок, який знаходиться на території кар’єру, проходить в якості речового доказу у справі проти “Гідромеханізації”. Та власникам підприємства на це начхати. Гроші – найголовніше. Інтереси та проблеми громадян – почекають.

Мешканці Бортнич та громадські активісти налаштовані рішуче та готові провести ще не одну ніч у боротьбі за спокій та безпеку своїх домівок та свого мікрорайону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.