КРАДІЇ ПІСКУ ПРОДОВЖУЮТЬ НИЩИТИ ОЗЕРО: ВАРВАРСЬКА “РОЗЧИСТКА” БЕРЕГА В БОРТНИЧАХ

Під ніч на березі озера Заплавне починає працювати бульдозер. Мешканці прибережної зони починають бити тривогу: це знову працює техніка марнозвістної “Гідромеханізації”. Що на цей раз?

Виявилось, що фірма вирішила чи то сховати від очей мешканців мікрорайону вантажівки з піском, чи то розчистити ділянку під новий склад піску. І не придумала нічого кращого, як винищити берегову лінію озера, зрівнявши все живе із землею. Тож вчора ввечері значна частина зеленої зони на березі озера була варварськи знищена бульдозером. Вони настільки поспішали, що ледь не знесли опору лінії передач. При цьому, зачіпивши її ковшом, просто поїхали собі.

Але є і хороші новини. Раптово на горизонті з’явився хороший поліцейський. Його поява така ж довгоочікувана, як дощі після серпневої спеки. Та й неочікувана. В першу чергу, для тих копів, які вже втомились від, незадоволених беззаконням, активістів. Як з’ясувалося, що всі заяви та покази, які були надані активістами за всі місяці боротьби із нахабним директором фірми “Гідромеханізація” Юрієм Колодзяном, складені фіктивно. В документах немає а ні імен, а ні чітких формулювань, а ні тих даних, які надавали активісти. Виходить, вони фіктивні і безкорисні для слідства. А отже, і слідство не велося.

Сподіваємось, що у мешканців з’явився новий промінець надії і їхнім стражданням через діяльність “Гідромеханізації” скоро прийде кінець.

А ми нагадуємо, що АТ “Гідромеханізація” намиває в Бортничах пісок у промислових масштабах, хоча не має на це дозволу. Через це руйнуються будинки прибережної зони, а саме озеро, перетворюється на пустелю. Про це та інші негативні наслідки діяльності Колодзяна – у нашому розслідуванні:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.