“КРІОГЕНСЕРВІС”, ВТРАТИВШИ ЧАСТИНУ РИНКУ, ПІШЛО У НАСТУП: ПІДКУП СУДДІВ, ЗМОВА З ДБР, ЗНИЩЕННЯ КОНКУРЕНТІВ

Марнозвісна фірма “Кріогенсервіс”, яка “прославилась” на всю країну махінаціями з киснем під час пандемії #Covid19, зухвало знищує конкурентів. Державне Бюро Розслідувань провело обшуки у найбільшого, після “Кріогенсервісу”, підприємства з виробництва медичного кисню. Немає жодного сумніву, що це відбувається на замовлення власників “Кріогенсервісу”, і ось, чому.

У 2019 році Служба Безпеки України відкрила кримінальне провадження за підозрою у державній зраді проти Сергія Защенкова — власника фірми “Кріогенсервіс”. В ході журналістського розслідування нашої редакції з’ясувалося, що Сергій Защенков веде бізнес в окупованому з Росією Криму. Ба більше, його фірма “Криоген-Юг” , згідно з російським сайтом державних закупівель, отримувала контракти на постачання своєї продукції військово-морському флоту Російської Федерації. У своєму інтерв’ю Защенков зізнався, що заснував фірму ще до “заворушень” у Криму. Але на внутрішніх документах російського філіалу, датованих 2015 роком, стоять його підписи. До того ж, інформатор на Кримській митниці підтвердив, що Защенков перетинав кордон з окупованим Кримом у 2015 та 2016 роках. Проте, в СБУ заявили, що таких фактів недостатньо для повноцінного розслідування і, мовляв, немає взагалі підстав підозрювати Защенкова в будь чомусь. Відтоді стало зрозуміло, що слідчих Защенков теж підкупив. Пізніше стало відомо, що таку саму справу СБУ відкрило проти одного з найбільших конкурентів на ринку медичного кисню. 

За Защенковим і діяльністю “Кріогенсервісу” тягнеться чималий клумок кримінальних справ. Фальсифікація медичного кисню — основна причина, донедавна, його лідерства на ринку. Ми вже писали, що “Кріогенсервіс” продає технічний кисень під виглядом медичного. Тому економія на різниці в ціні дає йому можливість пропонувати ринку більш привабливу ціну, за пропозиції конкурентів. Кримінальні справи тягнуться вже роками, і, як бачимо, Защенков продовжує боротися за своє лідерство будь-якими методами.

Мало того, що конкуренти горе-підприємця постійно страждають через його брудні методи ведення бізнесу, адже опустити ціну якісного товару нижче за ціну “Кріогену” неможливо, тепер вони страждають від переслідувань з боку правоохоронних органів. Якщо раніше залякувати конкурентів наймали люберців та іншого роду пройдисвітів, то сьогодні можна найняти для цього СБУ та ДБР. А замість кулаків та розбитих голів в хід йдуть фіктивні кримінальні справи та арешти виробництва.

Сьогодні громадськість вчергове виразила недовіру до дій ДБР, прекрасно розуміючи явно замовний характер обшуків і арештів. Питання постачання якісного медичного кисню до закладів медицини сьогодні, під час пандемії вірусної хвороби, дуже важливе. Тому, заблокована робота, можна сказати, стратегічно важливого для країни, підприємства, несе велику загрозу. Адже закупляти в лікарні кисень доведеться у недобросовісного “Кріогенсервісу”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.