ДЕРЖАВНА ЕКОЛОГІЧНА ІНСПЕКЦІЯ: РОЗПОЧАЛИ ПОЗАПЛАНОВУ ПЕРЕВІРКУ “ГІДРОМЕХАНІЗАЦІЇ”

Голова Державної екологічної інспекції України Денис Мальований відзвітував про початок позапланової перевірки нашумілого піщаного кар’єру у Бортничах. Про це він написав на своїй офіційній сторінці у фейсбук. Мешканці мікрорайону сподіваються, що це не чергова фікція, бо діяльність фірми “Гідромеханізація” досі псує їм життя.

“На підставі низки скарг Держекоінспекція розпочала позапланову перевірку підприємства. Проконтролюємо, чи дотримується підприємство умов дозволу на видобування надр та чи здійснює поводження з відходами відповідно до законодавства”, — написав посадовець.

Місцеві, звісно ж, сподіваються, що кар’єр, врешті, закриють. Та побоюються, що власник “Гідромеханізації” зміг підкупити не тільки силовиків. Адже, за годину до приїзду Дениса Мальованого, звалище сміття від “Гідромеханізації” швиденько присипали пісочком. Навіть сліди від самоскида залишились.

А ми нагадаємо, що боротьба мешканців Дарницького району столиці і зухвалої фірми “Гідромеханізація”, на чолі з її власником Юрієм Колодзяном, триває вже не перший рік. Фірма отримала в оренду озеро для гідронамиву піску під забудову. Однак, протиправно, на думку юристів, використовує озеро для промислового видобутку піску. Це призвело не тільки до економічних втрат, а й до купи негараздів для мешканців мікрорайону Бортничі. Детальніше за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.