МОНАСТИРСЬКИЙ ПРО РОБОТУ В МВД: ПРІОРИТЕТИ — НЕ ОЧИЩЕННЯ СИСТЕМИ

Нещодавно новий Міністр внутрішніх справ поділився із громадськістю своїми планами. Як він виразився, “пріоритетами”. Суспільство чекало хоча б якийсь натяк на очищення корупційної системи в середовищі силової структури. Зась! Монастирський має намір плодити проєкти, які до цього стосунку не мають жодного відношення.

Так, одним із пріоритетних напрямків роботи для Монастирського — захист державного кордону. Але ми всі пам’ятаємо “велику стіну” Яценюка. А ще ми добре пам’ятаємо “план деокупації Авакова”, який заключався, скоріше, у його залишенні посади. 

Далі по списку: “”поліцейський офіцер громади”, Сustody Records, створення європейського хабу з пожежогасіння і добровільних пожежних дружин, “безпечна школа” і цифровізація”, — пише УП.

Це все, звісно, дуже добре, пане міністре, але давайте ви спершу наведете лад в рядах своїх офіцерів та виокопосадовців? Інакше всі ці постмодерністські штучки — чергові проєкти по відмиванню коштів. Ви хочете запроваджувати проєкти з підвищення безпеки громадян руками кого? Корупціонерів, через яких громадяни якраз потерпать? Бухими патрульними? Екс-беркутівцями в рядах спецпризначенців? Номенклатурниками часів Януковича? Керівниками-хабарниками?

Давайте ви, пане міністре, спершу проведіть чистку своїх рядів, а тоді витрачайте наші податки на свої нововведення.

Як вважаєте, панство? Згодні?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.