ОБШУКИ ТА ГРОМАДСЬКА РАДА: ХРОНІКИ НЕКОНТРОЛЬОВАНОГО ВИДОБУТКУ ПІСКУ

Столичні Бортничі продовжує трясти від горе-бізнесмена Юрія Колодзяна. Він ніяк не може відчепитись від бортницьких озер, в яких намив вже бозна скільки мільйонів тонн піску. Нещодавно на його підприємстві “Гідромеханізація”, яка видобуває пісок на озерах Витовець і Заплавне у Бортничах, пройшли обшуки. Мешканці мікрорайону давно чекали якихось зворушень у кримінальній справі проти ділків. Справу про незаконне надрокористування, врешті передали на вищий рівень. 

Також активісти та жителі Бортнич почали співпрацю із Громадською радою при Дарницькій РДА. Там проблему неконтрольованого видобутку піску в місцевих озерах заслухали члени ради та її голова — Геннадій Сінцов. У найближчому часі буде створено комісію, яка займатиметься цією проблемою, а активістів запросять в якості експертів. Обіцяють розпочати роботу вже 10 вересня.

Нагадаємо, що через гідронамив в озері Витовець страждають мешканці прибережної зони: просідання грунтів призвело до руйнування будинків, а постійний шум, пил та засмічення берега від роботи техніки не дають людям нормально жити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.