ДЕРЖЛІКСЛУЖБА НА СЛУЖБІ СИЛОВИКІВ? ЯК ТОПЛЯТЬ ВИРОБНИЦТВО МЕДИЧНОГО КИСНЮ В УКРАЇНІ ЧЕРЕЗ КОНКУРЕНЦІЮ

Через незаконні обшуки ДБР на “ДІПІ Ейр Газ” роботу підприємства заблоковано. Тепер частина лікарень залишилась без медичного кисню. І це стало можливим, завдяки Держлікслужбі!

Правоохоронці взялися перевіряти підприємство та провели обшуки в ряді приміщень, що належать “ДІПІ Ейр Газ” по всій країні. Привід — начебто через порушення ним ліцензійних умов вироблення медичного кисню. Однак провели рейди тільки по тих виробництвах, де виробляють інші технічні гази, що не потребують ліцензування.

“Консультувала” правоохоронців інспекторка Держлікслужби Баранова О.А.. В цеху “ДІПІ Ейр Газ” у Краматорську, де виготовляють технічний кисень, Баранова не знайшла технічної документації на виробництво кисню медичного та відповідної ліцензії. Дійсно, таких документів там немає і не могло бути, бо медичний кисень виробляють в цеху в Житомирі, а не в Краматорську. Але Баранова все одно постановляє, буцімто є всі ознаки фальсифікації, що дає змогу правоохоронцям заблокувати роботу “ДІПІ Ейр Газ”.

Заступник голови Держлікслужби Владислав Цілина пообіцяв перевірити мотиви Баранової. А також зазначив, що для визнання лікарського засобу фальсифікатом, тобто, неналежної якості, має бути вказана його серія. Однак, Баранова її не вказала, бо в ухвалі суду серії немає. Тобто, вона заздалегідь визнала фальсифікатом весь медичний кисень, який виробляє компанія, на око? Без експертизи?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.