ДЕ ОБІЦЯНЕ, КОЛОДЗЯН? ГРОМАДА БОРТНИЧІВ ВЧЕРГОВЕ ВИМАГАЄ ВІД НАДРОКОРИСТУВАЧА ВИКОНАННЯ ОБІЦЯНОК

Попри те, що Київрада має розглянути питання продовження оренди піщаного кар’єру для скандального піщаного бізнесмена Колодзяна, громада бореться з останнім за виконання обіцянок. 

“Гідромеханізація”, що прославилася на весь інтернет завдяки неконтрольованому видобутку піску у Бортничах, знову проігнорувала тепер вже не тільки громаду з її вимогами, а й міських та народних депутатів. Адже біля двох тижнів тому виїзна комісія чиновників різних рангів наполягала на встановленні вагових комплексів надрокористувачем. Інакше, контролювати вантажний транспорт, який вщент розбиває дороги, ніяк неможливо.

Жителі мікрорайону просили “бізнесмена” за цей час хоча б організувати миття колес вантажівкам (вони “розносять” пісок по всьому житловому масиві, яким потім дихають містяни) та прибрати зони загального користування, де накопичується сміття від “господарської діяльності” підприємства. Проте, жодного руху в цьому напрямку зроблено не було.

Народна депутатка України Леся Забуранна у своєму дописі в facebook зауважила, що за тиждень знову планується відвідати місце видобутку піску вже разом із пакетом документів на депутатські запити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.