ЗВІРСТВА НА ХАРКІВЩИНІ: ПІДПОЛКОВНИК ПОЛІЦІЇ КАТУВАВ ЧОЛОВІКА ЗАРАДИ ЗІЗНАННЯ

У Харківській області підполковник поліції катував невинного чоловіка, застосовуючи тортури та знущання над геніталіями бідолашного. Таким чином заступник начальника відділу поліції намагався вибити з громадянина зізнання у вбивстві. 

Чоловіка душили, били палками, пляшкою з водою, та, наостанок, наносили каліцтва геніталіям. Власне, підполковник особисто, як стверджує потерпілий, одягнув гумові рукавиці та почав здавлювати статеві органи. Не витримавши таких тортур, чоловік взяв на себе провину за вбивство свого ж приятеля.

Старі перевертні у погонах залишилися на своїх місцях. Здавалося б, збочення, як метод зізнання, яким користувалися стражі правопорядку, залишилися десь у часах Кучми, або, принаймні, Януковича. Але ні, це сьогоднішні реалії. Попри те, що факти таких злочинів мають місце і по сьогодні у цивілізованій державі, українська поліція вчергове демонструє, на що вона здатна. “Реформи”, казали вони…

Натомість, Закон про зброю так і не знаходить свого місця ні в рядах посадовців, ні в умах українців. З такими реаліями лозунг “поліція захистить” стає все більш примарним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.