ЗАМАХ НА ВБИВСТВО: ПОЛІЦІЯ КОНСТАТУВАЛА “ХУЛІГАНСТВО” ПІД ЧАС СТРІЛЯНИНИ НА СОФІЇВСЬКІЙ БОРЩАГІВЦІ

Сьогодні зранку невідомий чоловік в камуфляжі, озброєний короткоствольною зброєю, здійснив кілька пострілів в чоловіка в авто та скрився з місця події. Постраждалий дістав кілька поранень ноги, жінка та дитина, які також перебували в машині, залишилися неушкодженими. Подія сталася поблизу Києва на Софіївській Борщагівці.

Людина в камуфляжі підходить до автомобіля, в який щойно сіла родина з маленькою дитиною, та, на відстані витягнутої руки, робить кілька пострілів у бік водія. Стрілок збігає з місця події. Та його ніхто не шукає. Поліція відкрила провадження за статтею хуліганство! Замість того, аби оголосити план-перехват та шукати небезпечного злочинця, поліцейські просять небайдужих громадян поділитися інформацією “хто що бачив”.

Нонсенс полягає в тому, що стрілянину у Лісниках, під час якої постраждав водій помічника президента, правоохоронці кваліфікували як «замах на вбивство двох і більше осіб». Правоохоронці також ввели план “Сирена”. Але що там якомусь звичайному 27-ми річному хлопцю з дружиною та маленькою донькою, до помічників президента.

“Каждый из нас — президент!” (с) Володимир Зеленський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.