СПРАВУ “РОТТЕРДАМ+” ЗАКРИЛИ ВЧЕТВЕРТЕ: АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД ВЗАГАЛІ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ?

Вищий антикорупційний суд виніс рішення на користь закриття справи про розкрадання двадцяти мільярдів гривень, так званої справи “Роттердам+”. Суддя залишила постанову прокурора про закриття справи в силі.

Справу закривають вже вчетверте. До цього прокурор САП, призначений Венедіктовою, тричі закривав провадження. Черговий новий старший групи прокурорів Денис Демків, закрив справу вчетверте, порушуючи безліч процесуальних вимог: рішення було ухвалене у позаробочий час, без консультацій детективів, без належного вивчення сотень томів і гігабайтів матеріалів. Демків Прокурор також відмовив заслухати справу в присутності виконуючого обов’язки голови САП та інших прокурорів групи. Рішення має всі ознаки фіктивності, протиправності та корупції, однак ВАКС таких порушень не побачив. Тепер незаконну постанову про закриття справи розглядатимуть в Апеляційній палаті ВАКС.

Нагадаємо, що за формулою “Ротердам+” українців обдурили майже на 20 мільярдів гривень. Населення у платіжках за тепло- та електропостачання сплачувало націнку за доставку вугілля з Роттердаму. Насправді ж, вугілля нелегально завозилось на ТЕЦ з окупованих Росією територій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.