ДЕРЖБЮДЖЕТ 2022: НА ЩО ЗМЕНШИЛИ ВИДАТКИ?

Вітаємо! Верховна Рада прийняла Бюджет на 2022 рік у першому читанні. “Бюджет крайньої бідності”, “бюджет катастрофи”, або “ніколи такого не було, і знову”. Не будемо вдаватися в зрадоньку, а лише покажемо, на які сфери видатки зменшили. А зрада то, чи перемога, вирішуйте самі. Поїхали

Офіс президента:
Порівняно із минулим роком в бюджет на наступний рік закладено 1,080 млн грн. Це майже на 15% менше, ніж торік — майже 200 млн грн. За це можемо тільки похвалити.

Верховна Рада:
На роботу парламентарів виділять коштів також менше. Порівняно із минулим роком, різниця складатиме 2,6 млрд грн. Невже сценарій фільму “Слуга народу” втілюють в життя?

Субсидії:
Досить суттєво уріжуть допомогу населенню. Бюджет 2022 передбачає видатків на 38,4 млрд грн. Це майже на 9 млрд грн менше ніж торік. Різниця складає майже 20%. Може, всі малозабезпечені та пенсіонери…того? Їм вже не треба?

Сільське господарство:
І без того “жлобську” допомогу сільському господарству в розмірі 4,5 млрд грн скоротять ще на 100 млн. А нашо їм так багато?

Погашення боргу:
Повернення зовнішнього боргу наступного року передбачено скоротити на 75 млрд грн. Дійсно. Брали “папєрєднікі”, хай віддають “наступники”.

Наступного разу розглянемо, на що парламентарі вирішити збільшити видатки і що “кидається в очі”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.