НЕЗАКОННИЙ ВИДОБУТОК ПІСКУ НА ВИШГОРОДЩИНІ: ПІД ЗЕМЛЕЮ МОЖЕ ОПИНИТИСЯ ЦІЛЕ СЕЛО

В одному з сіл у Вишгородському районі працює нелегальна копанка. Син місцевого землерозпорядника придбав собі 30 соток землі та вирішив влаштувати там піщаний кар’єр. Невдовзі, яма на території села поміж домівок, перетворилася на велике озеро із земснарядом. Місцеві жителі нічого не можуть вдіяти із таким “сусідом” та звертаються до Державної екологічної інспекції України та Київської ОДА. 

“Під оселями створюються пустоти, змінюється плотність грунтів, на яких стоять домівки. Поруч, по сусідству з самовільним кар’єром Мирути А. вже похилився дах хати. Трохи далі — пішли тріщини по стіні ще однієї хати. Воронка, що створюється у підземних шарах у Воронківці -дуже швидко розростаєтьсям. Її поки що не помітно, бо вона під землею Але  провали можуть з’явитися будь де — і у лісі і попід нашими домівками, і у будь який час”, — пишуть жителі села у своєму зверненні до екоінспекції та депутатів Київської ОДА.

Проблеми, які описують мешканці села тотожні із тими, що склалися в Бортничах, не розміри піщаного кар’єру більші в тисячі разів. Віднопідно, більша і його глибина, і ризики. На жаль, наслідки чиїхось “апетитів” неминучі. 

Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.