ДЕРЖАВНИЙ РЕКЕТ: НЕ МОЖЕШ ПОБОРОТИ — ОЧОЛЬ

В Тернопільщині керівництво обласного Державного агентства лісових ресурсів та Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції організували злочинну схему: вимагали від своїх підлеглих щомісячно по 1500 доларів за те, щоб ті могли безперешкодно працювати.

Назбирали керівник одного з державних підприємств та одним із заступників начальника Управління стратегічних розслідувань у Тернопільській області майже 90 тисяч доларів, які знайшли під час затримання. Достеменно не відомо, за який проміжок часу назбирались ці кошти. Навряд їх тримають довго. Та якщо це данина за один місяць, до “на гачку” у державних рекетирів близько 60 “золотих квочок”.

Керівники лісогосподарських підприємств області мали “заносити” керівництву конверти із, по суті, хабарями, за те, щоб керівництво не створювало перешкоди на роботі. Сюр, чи не так? Цілком можливо, що “лісники” десь засвітились на хабарництві і керівництво вирішило приборкати собі частину “наживи” в обмін на мовчання. Що, в свою чергу, зробило їх ще більшими злодіями.

Як кажуть, не можеш побороти — очоль. Що там у нас з антикорупційною політикою? 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.