“Я ТАК ВИРІШИВ”: КЕРІВНИЦТВО ДАРНИЦЬКОЇ ПОЛІЦІЇ ЗНОВУ ПОКРИВАЄ ПОРУШНИКІВ

Сьогодні в Бортничах активісти знову зіштовхнулися зі свавіллям підприємця Юрія Колодзяна та Дарницької поліції. Фірма “Гідромеханізація”, яка належить Колодзяну, продовжує, всупереч постановам про обмеження руху великогабаритного транспорту, вивозити з кар’єру пісок переповненими вантажівками. А керівництво Дарницької поліції ці порушення відверто покриває.

“Я так вирішив!” Саме так заступник начальника Дарницького УП ГУНП в місті Києві Віталій Острогляд сьогодні пояснив своє рішення відпускати вантажівки, переповнені піском. Активісти намагались зупинити рух вантажівок до приїзду патрульної поліції, яка вже їхала на виклик. Проте Острогляд сказав,що чекати патрульник не буде і відновив потік вантажівок. Мешканці Бортничів втомилися дихати пилюкою від роботи кар’єру: вплинути на закриття видобутку піску складно, тому просять, принаймні, не перевантажувати автомобілі з піском. Адже це піднімає пісок у повітря та розбиває автомобільні дороги не тільки мікрорайону, а й загального значення. 

Проте, як бачимо, поліції абсолютно все одно: вони не бачать кричущих порушень з боку як водіїв, так і Колодзяна. Встановити ваги для контролю завантаженості авто мешканці мікрорайону просять вже давно, навіть просили втрутитись як міських, так і народних депутатів, але марно. 

Також заступник начальника Дарницької поліції Віталій Острогляд відверто бреше прямо на відео, буцімто патрульна поліція не має жодного стосунку до контролю за вантажним транспортом. На запит громадської організації Управління патрульної поліції міста Києва повідомило, що саме нарядами патрульної поліції здійснюється посилене патрулювання в мікрорайоні за дотриманням відповідних вимог перевізниками піску. Деталі у відео.

Що ж, сьогоднішній виступ, напевно, стане черговим матеріалом для кримінальної справи ДБР про перевищення та зловживання посадовим становищем. Слідкуємо за подіями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.